Valmiera, Valmieras kultūras centrs

24.oktobrī, Valmieras kultūras centrā norisināsies jauns, unikāls bērnu šovs “MultiZauri” latviešu valodā. „Multizauri“– tas ir aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē.

Pasākums sākums: plkst. 12:00 PIRKT BIĻETI

Sigulda, kultūras centrs "Siguldas Devons"

22.novembrī, kultūras centrā "Siguldas Devons" norisināsies jauns, unikāls bērnu šovs “MultiZauri” latviešu valodā. „Multizauri“– tas ir aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē.

Pasākums sākums: plkst. 12:00 PIRKT BIĻETI

Liepāja, Liepājas olimpiskais centrs

29.novembrī, Liepājas olimpiskajā centrā norisināsies jauns un unikāls bērnu šovs “MultiZauri” latviešu valodā. „Multizauri“– tas ir aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē. 

Pasākuma sākums:  plkst. 12:00 PIRKT BIĻETI

Ogre, Ogres kultūras centrs

21.martā Ogres kultūras centrā norisināsies jauns un unikāls bērnu šovs “MultiZauri” latviešu valodā. „Multizauri“– tas ir aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē. 

Pasākuma sākums:  plkst. 12:00 PIRKT BIĻETI

Ventspils, Jūras vārti

21.martā, Jūras vārti norisināsies jauns un unikāls bērnu šovs “MultiZauri” latviešu valodā. „Multizauri“– tas ir aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē. 

Pasākuma sākums:  plkst. 11:00  PIRKT BIĻETI

Rīga, VEF kultūras pils

15.novembrī, VEF kultūras pilī norisināsies jauns, unikāls bērnu šovs “MultiZauri” latviešu valodā. „Multizauri“– tas ir aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē.

Pasākums sākums: plkst. 11:00 PIRKT BIĻETI

.

 .